Půjčka VitacreditPůjčka VitacreditPůjčka Vitacredit je k dispozici až do výše 50 000 Kč. Neúčelová půjčka se může hodit každému, kdo se rozhodne zaplatit nečekané výdaje, nebo si bude chtít udělat radost neplánovanou koupí. Půjčka Vitacredit je bezúčelová – není potřeba nijak dokládat využití peněz z poskytnuté půjčky.

O půjčku si zažádáte na stránkách společnosti, kde najdete žádost k vyplnění. Z pohodlí domova udáte požadované informace, odešlete kliknutím a pouze krátce počkáte na sdělení o schválení nebo zamítnutí.

Půjčka Vitacredit s dlouhou splatností

O půjčku Vitacredit si mohou požádat plnoleté osoby, tedy zájemci nad osmnáct let. Pokud jste ve svazku manželském, bude na půjčce muset figurovat také váš manžel/manželka – stanete se spoludlužníky. K nevýhodě patří to, že v případě nějakých neshod nebo rozvodu stále budete na půjčce, i když dojde například k rozhodnut, že má platit manžel, může společnost požadovat splacení od obou.

Dobu splácení lze stanovit od šesti do 120 měsíců. Jestliže už předem víte, jak bude těžké zvládnout dohodnutou splatnost, máte možnost si včas zažádat o prodloužení splátek na delší dobu. Prodloužení je dokonce možné provést až o několik měsíců. U půjčky Vitacredit se nevyžadují ručitelé a ani se neručí majetkem – nemovitostí apod.

Doklady pro vyřízení půjčky Vitacredit

K potřebným dokladům se řadí hlavně vyplněná žádost o půjčku. Dále občanský průkaz a potvrzení o průměrném čistém měsíčním příjmu – za poslední tři měsíce.  Půjčku si lze brát i v době, kdy je proti vám nařízena exekuce – v tomto případě vám Vitacredit pomůže exekuci zabránit. Podmínkou je ručení nemovitostí, k tomu je nutné obstarat list vlastníka nemovitosti. Půjčku získáte, když nepřesáhnou zůstatky dříve získaného úvěru 50% zástavy nemovitosti. O půjčku se dá požádat také telefonicky.

Od Vitacredit máte možnost získat i americkou hypotéku – opět ve spojení se zástavou na nemovitost. Způsob půjčky má několik variant – poskytují se částky od 50 000 Kč výše při době splácení od 12 do 120 měsíců, nebo částky od 100 000 Kč.

Požádejte o půjčku online