Půjčka Vata OnlinePůjčka Vata OnlineVATAonline se u vás bude objevovat tehdy, kdy budete řešit finanční problémy a budete potřebovat rychlou záchranku v podobě několika tisícovek.

Půjčka do výplaty od Vata Online vám rychle pomůže v době, kdy se budete marně snažit vydolovat z peněženky ještě nějakou stovku na nákup. Pomůže vám i tehdy, kdy vás překvapí nečekané vydání.

Nebankovní půjčka Vata Online

VATAonline jsou půjčky jsou krátkodobé a k podání a posouzení žádosti postačí online rozhraní. Díky online formuláři na webových stránkách společnosti si požádáte o půjčku v požadované výši. Půjčka Vata Online se poskytuje až do 4 999 Kč.

Jestliže se zařadíte mezi stálé a bezproblémové zájemce o půjčku, můžete získat až 8000 Kč. Půjčka se poskytuje jako neúčelová – peníze jsou k dispozici na cokoliv bez nutnosti sdělovat účel půjčky.

K půjčce budou klienti muset mít zdroj stálých příjmů, který se dokládá. Není však nutné, aby tyto příjmy byly pouze ze zaměstnání, může se jednat o příjmy z živnosti,  z důchodu, z peněžité pomoci v mateřství apod. Příjem ale musí být v minimální částce 10 000 Kč čistého během jednoho kalendářního měsíce.

Pokud nebude váš příjem dostatečně vysoký k půjčení určité částky, zástupce společnosti vám navrhne jinou sumu, která bude možná k půjčení.

Máte nějaké nesplacené pohledávky z minulosti a dosud dlužíte vyrovnání nějaké půjčky bance nebo jiné nebankovní společnosti? Půjčku od Vata Online nedostanete, protože se kontrolují registry dlužníků. Jakmile se prověří všechny údaje, budete telefonicky kontaktováni.

Půjčka má splatnost 35 dní maximálně, přičemž je povoleno předčasné splacení. V tomto případě se vám vrátí přeplatek za úročení dnů, ve kterých už byla půjčka dorovnána. První žádost o půjčku je spjata se zaplacením registračního poplatku ve výši 1 Kč – posílá se pro ověření účtu v bance.

Ručení půjčky se nevyžaduje – ani ručitelé a ani zástava majetku.  Peníze se zašlou převodem na váš účet již do čtvrt hodiny od vyřízení.