Půjčka BB FinancePůjčka BB FinanceU společnosti BB Finance se můžete zajímat o služby spojené s finančním poradenstvím, finančnictvím a obchodními službami. Poskytuje je už od roku 1997. Mezi nabídkou činností nechybí ani zprostředkování úvěrů a půjček od různých soukromých investorů a zdrojů. Díky půjčkám a úvěrům od BB Finance se zajišťují různé podnikatelské plány i rozmanité investice  fyzickým osobám. Pokud budete žádat o půjčku od BB Finance, připravte se na na zástavu nemovitosti.

Půjčka BB Finance

Díky BB Finance lze zprostředkovat hypotéky, úvěry a půjčky u bank. Na společnost se lze spolehnout také v oblasti nebankovních úvěrů, půjček a hypoték a půjček. Můžete zkusit i investovat do různých podnikatelských záměrů. K dispozici jsou též půjčky na zástavu nemovitosti, které se vyřizují také na třetí osobu, či se bude ručit družstevním bytem.  Rychlý úvěr se vyplácí max. do 3 dnů – v částkách až do 200 000 Kč. Tento druh úvěru potřebuje zajištění, na které vám poslouží dům, družstevní byt nebo jiná nemovitost. Na nemovitosti se nesmí vázat žádná exekuce.

Nebankovní půjčku si můžete vzít v částkách od 100 000 Kč do 25 000 000 Kč. Vypůjčená suma se dá upotřebit podle libosti – jedná se o neúčelovou půjčku pokud si půjčíte více než 1 900 000 Kč. Jestliže bude půjčka pod 1 900 000 Kč jedná se jenom o účelovou půjčku, na vyrovnání  jednoho nebo více momentálních závazků na vaší nemovitosti. Je možné, aby se jednalo například o hypotéku, exekuci, úvěry či věcné břemeno. Ještě si můžete půjčit na odkup či na nabytí vlastnických práv k určeným nemovitostem. Jde rovněž o majetkoprávní vyrovnání s omezením vlastnických práv, úhradu členských práv družstevního bytu, nákup nebo zpětný odkup nemovitosti do osobního vlastnictví.

Nebankovní půjčka BB Finance se vám také bude hodit pro na výstavbu nového objektu, celkovou nebo částečnou rekonstrukci  nemovitosti a další úpravy. Půjčky probíhají také na budoucí nebo už probíhající podnikatelské aktivity. Maximální částka k půjčení činí 40 – 65% z tržní ceny nemovitosti. Doba splatnosti je možná od 3 měsíců až do třiceti let.

Zažádejte o půjčku BB Finance